Isya Gyermekei Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Isya Gyermekei Fórum

Fiesta Online fansite.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Fegyverek, armorok, tárgyak

Go down 
+6
Mehiel
Flemian
camihun
Vadasz
Implicatus
Leelian
10 posters
SzerzőÜzenet
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptySzomb. Ápr. 26, 2008 8:30 pm

Két kezes vagy egykezes fegyver? Bot vagy pálca? Íj vagy számszeríj? Nem egyszerű a döntés, és bármit is választasz, tudatosan a használandó taktikádat segítő fegyvert kell választanod. Ha tanácsra van szükséged, vagy észrevételeidet, ötleteidet osztanád meg velünk, itt megteheted.
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyPént. Jún. 13, 2008 9:39 am

hmm...mágusnál mindenképpen a staff-ot ajánlom, mert az sokkal jobban néz ki. Bár a fegyver minősége attól függ, hogy milyen statokat ad. Tehát egy jó statokkal rendelkező staff sebezhet többet, mint egy szürke wand.
Minden kasztnál így van: van egy gyorsabb fegyver kisebb sebzéssel, és egy lassabb de nagyobb sebzéssel.
Harcosnál pl az axe a kedvencem, ami kint is van az action bar-on (már ha így hívják azt a csíkot lent), valamint egy tankolós cuccot is kitettem, így egy szempillantás alatt dps-ből tankká tudok alakulni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: a mágus kérdés   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptySzer. Jún. 18, 2008 7:03 pm

"bot vagy pálca?"
Nos a bot igenis sokkal jobban néz ki (talán ezért is használom én is) és gyorsabb, viszont valahogy mégsem tudja utólérni a pálca sebzését. És ezt őszíntén mondom...
Szóval ha úgy vesszük mindegy milyen fegyód van ha jók az opciói... de ha két sima fegyót veszünk a pálca viszi a pálmát...
Egyébként imidzsre inkább a női karaktereknél muat jól a pálca, valahogy amolyan kis elegáns vagy mittomén... XD
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: nah még 1 dolog   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptySzer. Jún. 18, 2008 7:06 pm

jaja és most jut csak eszembe... Caltidar barátomnak volt egy fantasztikus ötlete, ami nálam vitte a pálmát.
Ha a tank beteszi a gyorsbillentyűkre a kétkezesét és egykezesét akkor nemcsak hogy egy pill alatt tankból dd lessz de emelett nyer 1 gyorsskillt ami elsütése után visszaválthatja a fegyvert...
Márcsak azért is írtam le hogy levédjem az ötletét, 'teszem ha még nem gondoltatok rá... Smile
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptySzer. Jún. 18, 2008 10:06 pm

Implicatus írta:

Ha a tank beteszi a gyorsbillentyűkre a kétkezesét és egykezesét akkor nemcsak hogy egy pill alatt tankból dd lessz de emelett nyer 1 gyorsskillt ami elsütése után visszaválthatja a fegyvert...
Márcsak azért is írtam le hogy levédjem az ötletét, 'teszem ha még nem gondoltatok rá... Smile
---->
Leelian írta:
Harcosnál pl az axe a kedvencem, ami kint is van az action bar-on (már ha így hívják azt a csíkot lent), valamint egy tankolós cuccot is kitettem, így egy szempillantás alatt dps-ből tankká tudok alakulni Very Happy
Wink
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyCsüt. Jún. 19, 2008 3:02 pm

---->
Leelian írta:
Harcosnál pl az axe a kedvencem, ami kint is van az action bar-on (már ha így hívják azt a csíkot lent), valamint egy tankolós cuccot is kitettem, így egy szempillantás alatt dps-ből tankká tudok alakulni Very Happy
Wink[/quote]

okok én láttam hogy te már ezt felvetetted, de te nem írtad semmit arról hogy az egykezeshez valamint a kétkezeshez járó skillt így ki tudod használi egymás után csak a fegyverek váltogatásával... te csak arra vetettél fényt hogy gyorsan tudsz stílust váltani
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyCsüt. Jún. 19, 2008 5:21 pm

Implicatus írta:
---->
Leelian írta:
Harcosnál pl az axe a kedvencem, ami kint is van az action bar-on (már ha így hívják azt a csíkot lent), valamint egy tankolós cuccot is kitettem, így egy szempillantás alatt dps-ből tankká tudok alakulni Very Happy
Wink

okok én láttam hogy te már ezt felvetetted, de te nem írtad semmit arról hogy az egykezeshez valamint a kétkezeshez járó skillt így ki tudod használi egymás után csak a fegyverek váltogatásával... te csak arra vetettél fényt hogy gyorsan tudsz stílust váltani

okke, megadom magam! XD
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyPént. Jún. 20, 2008 3:53 pm

na lehet, hogy mégis pálcára váltok...:S pedig annyira tetszenek a botok, csak ugye a sebzés miatt...=.="
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyVas. Jún. 22, 2008 12:25 pm

hát én a pálcát nőiesebenk tartom... sztem jobban is mutatnál vele Razz
én maradok a botomnál az tuti
Vissza az elejére Go down
Vadasz

Vadasz


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Karakter információ
Karakter neve: Vadasz
Szint: 63
Kaszt: íjász / archer

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyVas. Júl. 06, 2008 1:05 pm

Hozzáértő fighterektől megkérdezném, hogy axehez milyen buildet ajánlotok.
STR
STR/SPR
END/SPR
END/STR
STR/END

Válaszokat előre köszönöm.
Vissza az elejére Go down
camihun

camihun


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Fiesta foldjén

Karakter információ
Karakter neve: camihun
Szint: 83
Kaszt: harcos / fighter

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptySzer. Júl. 09, 2008 11:02 am

STR/END-at ajallok és legalabb 20-as ertekei legyenek de az mar csak jobb ha az ertžekek 30-on felul vanak
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptySzer. Júl. 09, 2008 11:22 am

Axe-hoz pont nem STR/ENDet javaslok, hanem END/SPR-t. Mint azt az oldalon is írtam, 25spr a többi end nagyon csúnya dolgokra képes. 60-as harcosomnak 20spr van már, lazán üt 1400-1800as criteket, kb 5 ütésenként (7%crit Axe). X)
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
camihun

camihun


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Fiesta foldjén

Karakter információ
Karakter neve: camihun
Szint: 83
Kaszt: harcos / fighter

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptySzer. Júl. 09, 2008 11:45 am

SPR-t akartam irni csak hat elirtam ezek szerint bocsika Very Happy:D:D
Vissza az elejére Go down
Mehiel

Mehiel


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 18.

Karakter információ
Karakter neve: Mehiel
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyVas. Júl. 13, 2008 9:26 pm

A harcosoknál, két féle build van, méghozzá a kard-pajzsot használó def tankok és a csatabárdot vagy kétkezeskardot használó off tankok.

A pajzsot haszálóknál a javasolt, 25 SPR, a többi END, de ettől izlés szerint el lehet térni.

A kétkezes fegyvereket használóknál, 25 SPR, a többi STR, esetleg valamennyi DEX.

További jó játékot kívánok!
Vissza az elejére Go down
Zoltai07

Zoltai07


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 23.
Age : 30

Karakter információ
Karakter neve: Zoltai_07
Szint: 42
Kaszt: harcos / fighter

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyHétf. Júl. 28, 2008 10:09 pm

hello szerintetek mit vegy lvl 40-en a fghteremnek 2 vagy 1-kezes fegyvert? Shocked
Vissza az elejére Go down
summerparty

summerparty


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : B-A-Z megye

Karakter információ
Karakter neve: master_hungary
Szint: 91
Kaszt: harcos / fighter

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyPént. Júl. 17, 2009 10:48 pm

Már bőven nem aktuális a válasz. Hehe! Mindenki azt választ, aki neki jobban fekszik. Adok egy infót, hogyha jobban tud bárki is dönteni:
-One Hand Sword & Shield - gyors, közepes sebzés
-Two Hand Sword - lassú, közepes/magas sebzés
-Two Hand Axe - ritka lassú, de nagyon...,de viszont nagyon magas sebzés Very Happy
Vissza az elejére Go down
tiborka1988




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. Dec. 23.

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptySzer. Dec. 23, 2009 6:40 pm

Sziasztok!
Nekem egy STR és DEX keverékű (2:1) fighter-em van. Véleményem szerint erős, és elég jó a miss értéke is, de egyelőre nem tudom, hogy egykezes, vagy kétkezes kardot válasszak-e.
Vissza az elejére Go down
drgolyo

drgolyo


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 27.
Age : 39
Tartózkodási hely : mogotted

Karakter információ
Karakter neve: drgolyo
Szint: 91
Kaszt: harcos / fighter

Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 12:55 pm

tiborka1988 írta:
Sziasztok!
Nekem egy STR és DEX keverékű (2:1) fighter-em van. Véleményem szerint erős, és elég jó a miss értéke is, de egyelőre nem tudom, hogy egykezes, vagy kétkezes kardot válasszak-e.

lol tibiboj?

mondtam hogy axe =D
januarban kiszabadulok innen, es megyek vissza jatszani, meg varratok uj tetkot ... msn nincs... telefonnal draga a net xD

most megyek Sleep lol!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fegyverek, armorok, tárgyak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fegyverek, armorok, tárgyak   Fegyverek, armorok, tárgyak Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fegyverek, armorok, tárgyak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Isya Gyermekei Fórum :: Fiesta Online MMORPG :: A játék-
Ugrás: