Isya Gyermekei Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Isya Gyermekei Fórum

Fiesta Online fansite.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 A NAP SZTORIJA

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

A NAP SZTORIJA Empty
TémanyitásTárgy: A NAP SZTORIJA   A NAP SZTORIJA EmptyHétf. Júl. 28, 2008 1:43 pm

Huh skacok, a minap olyan történt velünk (Heni-tank, Australiana-cler, és jómagam-dps) hogy ilyen szerintem még senkivel sem történt.
Szal lenn vagyunk 60-as Abyssban gondoltam, nah csak meglépem azt a fránya 69-et és hát a fiükkal ez nagy valószinüségel meg is történhet mert kivΘteles tehetségü játékosok Smile
Nah megy is nagyban a pt, mindennek és mindenkinem megvan a maga helye... Azok akik már megjárták a 60-as Abysst tudhatják hogy a leg nagyobb szobának 2 szintje van ügymond, nah mi mind2-t simán leszedtük mig el nem jött a várva várt bejelentés Aus-tól "Fiúk nem lessz ez igy jó mer laggom van..." (Hát persze hogy mindig a clernek kell ezt kimondani) Fittyet hányva a veszélyekre folytattuk is dolgunkat, és még igy is szépen haladtunk...
Egyszer csak Ausnál beüt a Lagg... de nem az a "hopp ott volt egy lagg", hanem az a "fiúk miért nem mozogtok"-lagg XD
Henin ott a fél szoba... Aus nem healel, nah modnom hátha hamarabb meghalnak a mobok mint mi Smile
Annak rendje és módja szerint kidobtam a két területre ható támadásom (Inferno, Nova) Erre jópár átragadt rám... Mondanom sem kell, hogy nem tartott sokáig gyengád szállon függõ életem, és Biza Henit és végül a mit sem sejtõ Aust is leszedték...
Namost, hogy viccesebb legyen a helyzet, a Nova és Inferno hatása még bennmaradt, és kinyirt jópár szörnyet, és ahogy ott szieztázik a banda, mit ad Isten??? NA MIT??????
A drobbok tengerben egy BLUE PAJZS úszkál lágyan... TS-en felordtok mint egy félõrült BLUE a földön, MOVE MOVE MOVE!
S persze move meg is történt... Rohanunk vissza, még a T3 Speed Scroll is elõkerült, s mire visszaértünk, Aus még ott feküdt, de körülötte mégcsak egy buggos, dropp sem...

NAH EZ A SZOPA'S!!! XD


A hozzászólást Implicatus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 28, 2008 1:45 pm-kor. (Reason for editing : Implicatus)
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

A NAP SZTORIJA Empty
TémanyitásTárgy: Re: A NAP SZTORIJA   A NAP SZTORIJA EmptyHétf. Júl. 28, 2008 1:56 pm

LOL!!! >.<
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

A NAP SZTORIJA Empty
TémanyitásTárgy: Re: A NAP SZTORIJA   A NAP SZTORIJA EmptyHétf. Júl. 28, 2008 10:26 pm

ez nem lol ez sírnivaló T_T MOndtam a skacoknak, hogyha staff lett volna én tuti elbőgtem volna magam...
Vissza az elejére Go down
summerparty

summerparty


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : B-A-Z megye

Karakter információ
Karakter neve: master_hungary
Szint: 91
Kaszt: harcos / fighter

A NAP SZTORIJA Empty
TémanyitásTárgy: Re: A NAP SZTORIJA   A NAP SZTORIJA EmptyPént. Júl. 17, 2009 10:42 pm

Egy purple cucc eladásától (450s) és rengeteg sok sap,basil,ramsear,fragant mushroom,dangerous toadstool eladásától hirtelen 1,2g-m kerekedett!Very Happy Először kerestem 1g felett!!! YEAH!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A NAP SZTORIJA Empty
TémanyitásTárgy: Re: A NAP SZTORIJA   A NAP SZTORIJA Empty

Vissza az elejére Go down
 
A NAP SZTORIJA
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Isya Gyermekei Fórum :: Fiesta Online MMORPG :: A játék-
Ugrás: