Isya Gyermekei Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Isya Gyermekei Fórum

Fiesta Online fansite.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kingdom Quest-ek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kingdom Quest-ek Empty
TémanyitásTárgy: Kingdom Quest-ek   Kingdom Quest-ek EmptySzomb. Május 17, 2008 12:44 am

Nah...régebben még vártam, hogy végre vége legyen a Robo-s kq-nak, és jön majd a Mean Honeying, meg a Mini Dragon...ja persze.
Mini Dragonba bekerülni délután nem lehet, oda születni kell. A Honeyinghez meg félórás előkészületek kellenek, összeszedni a csapatot, hogy milyen kasztok kerüljenek az egyes csapatokba. Szegény Flemi rengeteget vesződik a csapattoborzással. Mondhatom nem kis munka. Főleg olyanokkal játszani, akik nem értik a dolgukat... Mad
Mindegy, végülis csak szerencse kérdése az egész. A múltkor majdnem sikerült is, lenyomtuk a bosst, csak a kis csicskásai ott maradtak...én meg erre mondjuk nem számítottam, merthogy ilyenkor ezek el szoktak a többi kq-ban tűnni...szal rendesen meghaltam...a többiekkel együtt... cyclops

Na meg most is túlvagyunk egy ilyen remeknek távolról sem mondható kq-n. Komolyan mondom, hogy a végére egy csapatban maradtam 3 clericcel és NEM HELALELTEK!!! confused Evil or Very Mad biztos valami nagyon fontos elintéznivalójuk volt...

Szóval csak annyit ajánlanék, hogy ha Honeyingbe mennétek, NE jelentkezzetek, hanem whisperben szedjetek össze két csapatot. A kasztok elosztásáról inkább Flemit kérdezzétek...
na csak ennyi Surprised
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kingdom Quest-ek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kingdom Quest-ek   Kingdom Quest-ek EmptySzomb. Május 17, 2008 12:53 am

Azt kifelejtetted, hogy az MT (Main Tank) is a csapatban volt, akire leginkább healelni kellett volna... délután ugyanez a tank volt az Off... most kénytelen voltam másik csapatba kerülni, de hagytam neki HÁROM papot... úgy tűnik kevés volt... (szarkazmus)

Tehát a csapatról (10 fős KQ):
2 harcos - mindkettő tank (1h kard + pajzs)
3 pap MAX - 1 Offtank heal, 2 MT
5 mage/archer - 2-3 arányban elosztva a két csapatban

Szerencsés továbbá, ha 45-50 közötti játékosokkal próbálkozunk!

A játékmenetről annyit, hogy a két tank felváltva fut, összeszedi az összes környező mobot, az összes dps aoevel megöli őket, közben a másik tank már húzza következő csoportot. A healerek mennek a tankkal és segítik, életben tartják a húzás során. Ma 5 percünk maradt a bossra, máskor el sem jutottunk a legfelső szintre. Szervezés, szervezés, szervezés... ez nem Mara Pirate... Smile

Remélem segítettem, jók legyetek, és reagáljatok ne hiába jártassuk a szánkat Smile

Üdv.:
Flem
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
 
Kingdom Quest-ek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Isya Gyermekei Fórum :: Fiesta Online MMORPG :: A játék-
Ugrás: