Isya Gyermekei Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Isya Gyermekei Fórum

Fiesta Online fansite.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Játékon kívül

Go down 
+16
greyow
kezdokeh
Zoltai07
Pancsusz
thechosenone_hun
mustang46
Implicatus
Nikkolas
RenceBence
Vadasz
silenthun
koku_joe
Haruhi01
zikkmester
Flemian
Leelian
20 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Játékon kívül   Játékon kívül EmptySzomb. Ápr. 26, 2008 8:38 pm

"Magyarok a Fiestán!" döbbentem meg egyszer, azóta már két magyar klánnak is a tagja voltam/vagyok...XD
Már elég régóta játszunk a párommal, a suli viszont eléggé leszűkíti a szabadidőnket. Jelenlegi nagy célom, a 49-es szint Magic Blast-ja!! Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyVas. Ápr. 27, 2008 7:45 pm

Na felköszönök én is, Fleminia, Flemian, Flem, ahogy tetszik, hallgatok mindenre X) Ashden most írom a pénzszerzés mikéntjét, hamarosan a honap hasznos tippjeiben megtalálod.

Kellemes szórakozást kívánok mindenkinek!

U.I.: Aki járt itt, köszönjön be, így teljesebb képet kapunk a játékos-forgalomról Smile Köszike
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
zikkmester

zikkmester


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jánoshalma

Karakter információ
Karakter neve:
Szint:
Kaszt:

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 5:38 pm

Hy egyre jobb az oldal, csal így tovább Very Happy Bár én még nemsok magyaral találkoztam Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 6:22 pm

Szia! Very Happy Majd a magyar klánban is reklámozunk, és ha esetleg találkozol magyarral, küld ide őket is Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
Haruhi01

Haruhi01


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Isya

Karakter információ
Karakter neve: Haruhi001
Szint: 38
Kaszt: pap / cleric

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 7:08 pm

Konnichiwa! ^^ Én is gyarapítom a magyar tagokat, főként hogy Leelian hugicája vagyok! ;P
FiestaOnline-on is Haruhi01-ként futok a TEVA szerveren. Sajnos én még csak a 35-ös szintig jutottam (ahol megjegyzem semmi sincsen a papok számára... Evil or Very Mad ) de remélem hamarosan továbbfejlődök! Razz
Vissza az elejére Go down
zikkmester

zikkmester


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Jánoshalma

Karakter információ
Karakter neve:
Szint:
Kaszt:

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 8:58 pm

Én mégcsak most lettem 20as de kitartó vok Laughing mágusom van a teván zikkHUN néven Wink Ja és bátorkodtam titeket barátnak jelölni, valamint nagyon tetszik a story cheers
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Ápr. 29, 2008 7:25 pm

Akkor már én is beköszönnék Very Happy Koku_Joe a karakterem neve.de van sok ezen kívül
Az életcélom hogy minden fajta karakterböl legyen egy 20-as szintüm cheers
Már van egy 18 as fighterem (Koku_Joe) egy 25-ös clericem(bufferangel)18 as archerem(loloyk) 15-ös magem(SBL_keeper)
Ennyi volnék én cyclops
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Ápr. 29, 2008 9:49 pm

koku_joe írta:
Akkor már én is beköszönnék Very Happy Koku_Joe a karakterem neve.de van sok ezen kívül
Az életcélom hogy minden fajta karakterböl legyen egy 20-as szintüm cheers
Már van egy 18 as fighterem (Koku_Joe) egy 25-ös clericem(bufferangel)18 as archerem(loloyk) 15-ös magem(SBL_keeper)
Ennyi volnék én cyclops
és te milyen szerveren vagy? Smile
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: játékon kívül   Játékon kívül EmptySzer. Ápr. 30, 2008 11:06 pm

Hát itt is ott is Very Happy de inkább a 3.ban játszok :DJa és Haru most másik karakteremmel játszok majd azzal is addolak ok? bounce
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyCsüt. Május 01, 2008 12:09 am

zikkmester írta:
Ja és bátorkodtam titeket barátnak jelölni, valamint nagyon tetszik a story cheers
remélem valamikor összefutunk a játékban! Smile
Isya történetét Flem fordította... meg minden mást is... Very Happy nem kis munkánk van az oldalban! Wink
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyCsüt. Május 01, 2008 2:59 pm

Az meg is látszik mert nagyon frankó Very Happy Exclamation Csak nem tudom hogy hogyen lehet ilyen jó weblapot készíteni Laughing
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptySzomb. Május 03, 2008 2:22 pm

koku_joe írta:
Az meg is látszik mert nagyon frankó Very Happy Exclamation Csak nem tudom hogy hogyen lehet ilyen jó weblapot készíteni Laughing
tényleg sok munkánk van benne Smile
Vissza az elejére Go down
Haruhi01

Haruhi01


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Isya

Karakter információ
Karakter neve: Haruhi001
Szint: 38
Kaszt: pap / cleric

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Május 06, 2008 6:12 pm

jaj én meg már nem tudok több barátot hozzáadni, mert már elnyertem a "Celebrity" címet, ergo betelt a friend listám! :S de majd törlök párat, akivel nem tartom a kapcsolatot és felveszek akit tudok! Surprised
Vissza az elejére Go down
silenthun




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. May. 12.

Karakter információ
Karakter neve:
Szint:
Kaszt:

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Május 12, 2008 4:41 pm

Sziasztok!
Én és jópár emberke játszik a Fiestán. Van egy klánunk is ami a magyarokat próbálja összegyűjteni. Sajna a magasabb szintűek elmennek másik klánokba mivel nagyon sok az alacsonyabb szintű. Aki kiváncsi a klánra az keresse LordBudtha-t vagy engem (SilentHun) bár én mostanában csak ritkán jutok fel. Ja és a Bijou szerveren vagyunk.
Üdv:
Silent

U.i.: Van nekünk is fórumunk bár sajna nagyon ritkán írnak a tagok Sad Akit érdekel az nézzen el a http://fiestaonlinehunters.aforumfree.com/index.htm címre.
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Május 12, 2008 11:05 pm

Szia! Köszi, hogy szóltál, jó tudni. Sajna Leelian-nel mi Teván vagyunk eléggé oda rendezkedtünk be. Itt sincs nagy élet, ennek a fórumnak igazából inkább ez a haszna, amit írtál. Tájékoztatás, kérdések, stb Smile
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Május 26, 2008 3:06 pm

Haruhi lenne egy kérdésem/kérésem , véletlenül vettem egy lvl 40es hammert Shocked és te úgyis mindjárt 40-es vagy és nem lenne kedved megvenni töllem?Smile persze olcsóbban lol!
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Május 26, 2008 6:37 pm

kérlek az adásvétellel kapcsolatos dolgokat az "Eladnék/vennék" témában vitassátok meg!
Nagyon köszönöm ^^
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Május 27, 2008 11:37 am

Ja Harukám nem sikerült felvenni MSNre elmondanád újra?:/
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Jún. 03, 2008 5:09 pm

Nekem van egy Cleric buzogányom tölled Leelian XD,de már +6-os Very Happy és ice ViVi licens is van rajta Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Jún. 03, 2008 6:10 pm

koku_joe írta:
Nekem van egy Cleric buzogányom tölled Leelian XD,de már +6-os Very Happy és ice ViVi licens is van rajta Very Happy
nem emlékszem rád...^^"
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptySzer. Jún. 04, 2008 3:13 pm

Nem tölled :/ igazság szerint Harutól vettem meg de az "admin néni" csinálta Very Happy
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyHétf. Jún. 16, 2008 10:09 pm

Apropó... tetszik az oldal srácok? Taktikában ilyesmiben ha bármi hozzáfűzni valótok van, szóljatok, legtöbben sokkal tapasztaltabbak vagytok nálam, az információk egy részét pedig csak fordítottam, tehát közel sem biztos, hogy megfelelnek a valóságnak. X )
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Jún. 17, 2008 4:46 pm

Na akkor én kezdeném Smile Mit ajánlotok a fighter mivel harcoljon?:/ Swordel axel? vagy a fejlevágós harakiri kardal?Very Happy
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Jún. 17, 2008 5:17 pm

Ha egykezes karddal mész, akkor sebzel legkisebbet, de ilyenkor van nálad pajzs, következésként magasabb a védelmed, rajtad is kevesebbet ütnek. A kétkezes fegyverek lassabbak (axe a leglassabb, de a legnagyobbat sebző is egyben), de nagyobbat sebeznek.

Itt említeném meg, hogy a kritikus sebzés bónuszuk is nagyobb, speciel én emiatt megyek +7% Crites fejszével. Lehet hogy egykezes karddal 3x gyorsabban ütnék, de harmad annyi lenne a sebzésem, az egykezes kard pedig soha nem kap ilyen magas kritikus sebzés bónuszt, mint egy axe.

Persze az a jó válasz a kérdésedre, hogy nem árt ha van nálad mindkettő, csapattól függően. Harcosnál az elején azért tanácsos megfontolni mit is szeretnél vele. 20-as szinten megkapja a Power Hit nevű támadást, ami olyan alaptámadás (csak két kezes fegyverrel) mint egykezesnél a Slice and Dice. A két képesség nem használható egyszerre, csak a megfelelő fegyverekkel. Ezen két képesség pedig alapvető egy harcos számára (mint papnál a Bash).

Tehát nem mindegy, melyiknek a sebzését növeled, újratöltődési idejét csökkented Skill Empower-rel.
20-as szintig, vagy amíg el nem költöd a pontjaidat tanácsos eldöntened tehát, milyen stílus tetszik, és melyikhez van (lesz) esetleg fegyvered.
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül EmptyKedd Jún. 17, 2008 9:32 pm

Hát én csináltam egy +6-os axet,és nagyon bejön Very Happy beleszaladok a tömegbe és 2 hitelem őket Über damédzs 4 ever XD
De kigyakoroltam pvpben egy taktikát ami a következő Very Happy:Elvekzdem sima kardal meg pajzsal ölni rányomom a zorro skillt és utánna egyből az axeét meg a 2kezes skillt és így 2 mp alatt 40 nagy hitet kap. aztán le chargelem és ott a nagy nagy nagy sülthal akkor már mindegy mivel ölöm mert má meghót Very Happy jó pár clericet koztam be Sad) Ez tiszta Runescape nem tudom ki ismeri azt a játékot ott is ugyan ezt meglehet csinálni csak íjjász 2hval ^.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékon kívül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékon kívül
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Isya Gyermekei Fórum :: Offtopic :: Chat-
Ugrás: