Isya Gyermekei Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Isya Gyermekei Fórum

Fiesta Online fansite.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Játékon kívül

Go down 
+16
greyow
kezdokeh
Zoltai07
Pancsusz
thechosenone_hun
mustang46
Implicatus
Nikkolas
RenceBence
Vadasz
silenthun
koku_joe
Haruhi01
zikkmester
Flemian
Leelian
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Pancsusz

Pancsusz


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Szeged/Csongrád

Karakter információ
Karakter neve: Pancsusz
Szint: 45
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzer. Szept. 03, 2008 7:59 pm

hello nekem is valami hasonló bajom van... az van h amikor belelépek akkor megjeleníti az ablakot és amikor már éppen írni kezdek/kezdenék akkor gyors kilép és nem lép vissza utána ha meginn megnyitom akkor meg bele se lép...szerintem nem én vok az egyedüli akinek ilyen! mitől lehet ez???
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 04, 2008 2:39 pm

hali skacok csinálok egy szembetűnő helyet ahol leírom a mi a teendő hogy újra működjön a játék Smile

(Nézzetek be a Fiesta Online- Hírek forumrészlegbe ott mindent leírtam amit tudni kell a Fiesta elindításával kapcsolatos problémákról)
Vissza az elejére Go down
Pancsusz

Pancsusz


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Szeged/Csongrád

Karakter információ
Karakter neve: Pancsusz
Szint: 45
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyPént. Szept. 05, 2008 5:34 pm

ömm... először is köszike az infót:) másodszor mivel látom hogy mindenféle izé kell hozzá elképzelhető hogy nem megy fel a játék a gépre és ha nem megy fel akkor így jártam és annyi volt számomra a fiesta Sad harmadszor azé megpróbálom letölteni... negyedszer azé ha nem megy fel akkor köszi azt a sok sok seggítséget Smile Smile Smile (és ezt pozitív értelemben fogjátok fel)
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 11, 2008 6:55 pm

Pancsusz írta:
ömm... először is köszike az infót:) másodszor mivel látom hogy mindenféle izé kell hozzá elképzelhető hogy nem megy fel a játék a gépre és ha nem megy fel akkor így jártam és annyi volt számomra a fiesta Sad harmadszor azé megpróbálom letölteni... negyedszer azé ha nem megy fel akkor köszi azt a sok sok seggítséget Smile Smile Smile (és ezt pozitív értelemben fogjátok fel)

Nyugi ez a program nem olyan dolog ami nem lehet kompatibilis a gépeddel, ez csak a frissítése egy már a gépeden létező programnak... Nincs para...
Legalább is remélem
Jó játékot
Vissza az elejére Go down
Pancsusz

Pancsusz


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Szeged/Csongrád

Karakter információ
Karakter neve: Pancsusz
Szint: 45
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzomb. Szept. 13, 2008 8:13 pm

Implicatus írta:
Nyugi ez a program nem olyan dolog ami nem lehet kompatibilis a gépeddel, ez csak a frissítése egy már a gépeden létező programnak... Nincs para...
Legalább is remélem
Jó játékot

akkor mindegy hogy milyen program van rajte eleve???csak mert nekem kéri hogy telepíccsem a programost vagy valami ilyesmit:S scratch
Vissza az elejére Go down
Pancsusz

Pancsusz


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Szeged/Csongrád

Karakter információ
Karakter neve: Pancsusz
Szint: 45
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzomb. Szept. 13, 2008 8:13 pm

upszi ezt idézni szerettem volna -.-' Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyKedd Szept. 16, 2008 10:03 pm

Pancsusz írta:
upszi ezt idézni szerettem volna -.-' Very Happy
megoldottam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyHétf. Jan. 19, 2009 7:05 pm

Kedves Potiloti barátunk hívta fel a következő oldalra a figyelmünket:
http://www.fiestaonline.eoldal.hu/
Nem kis felháborodást keltett számunkra Flemivel, hogy a nagynehezen lefordított és megszerkesztett oldalunkat valaki szó szerint lemásolta. Bóknak tekintem viszont, hogy a fiesta fanartomat is átmásolta az illető... Wink
http://www.fiestaonline.eoldal.hu/cikkek/kapcsolat/elerhetosegek
http://isyagyermekei.wordpress.com/
legalább átnevezhette volna a képet...lol

Ha hasonló oldalakkal találkoztok, ne habozzatok felvenni velünk a kapcsolatot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
greyow




Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 30.

Karakter információ
Karakter neve:
Szint:
Kaszt:

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyKedd Jan. 27, 2009 1:53 pm

Leelian írta:
a fiesta fanartomat
ez nagyon jo, ha van idod csinalhatnal garfield hosszusagu kepregenyeket Smile

amugy olvassa valaki ezt a forumot vagy mindenki csak jatszik?
Vissza az elejére Go down
Vadasz

Vadasz


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Karakter információ
Karakter neve: Vadasz
Szint: 63
Kaszt: íjász / archer

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyKedd Jan. 27, 2009 2:48 pm

Én minden nap felnézek, hogy irt-e valaki, de legtöbbször semmi sincs.
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzer. Jan. 28, 2009 12:15 am

én is felnézek olykor, mégis csak admin vagyok Razz
Vissza az elejére Go down
greyow




Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 30.

Karakter információ
Karakter neve:
Szint:
Kaszt:

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzer. Jan. 28, 2009 12:28 pm

hárman már olvassuk Smile

Nem tudom van e így értelme, de leírom. szóval át kellene alakítani a weboldalt, mert így nem jó, van egy szép oldal, de kevés tartalommal és nincs frissítve.

Gondolom nincs sok időtök ezért olyan dolgokat kell csinálni ami nem veszi el az időt de mindig frissül az oldal.

bevezető szöveg nem jó, ma már senkit nem érdekkel hogy béta állapot volt, vagy hogy volt egyáltalán európai szerver. Ki kellene hangsúlyozni, hogy teljesen ingyenes! Közép szint elérése után viszont ha valaki 4x-10x gyorsabban szeretne fejlődni havi 5-25dollárjába kerül, de ha valaki ügyes (és olvassa ezt az oldalt) dollár nélkül is elérhet 2x-4x gyorsabb fejlődést. Szintén nagy hangsúlyt fektetni arra, hogy a játék kezelése nagyon egyszerű, ami a szintek növekedésével kicsit bonyolódni fog.

Küldetések és szörnyek leírása nem kell. http://www.fiestafan.com/wiki/ oldalon mindenki megtalálja.

Hasznos tippeket kellene bővíteni, a fórumban megjelent írásokkal. Max a fórum szabályzatán változtatni, hogy az itt megjelent hozzászólásokat a fórum üzemeltetője felhasználhatja a weboldalon (lehet benne van soha nem olvasom el Smile ). Kapásból ki lehetne tenni a fegyverek fejlesztését és a hogyan házasodjunk, stb. Kq-ek leírását bővíteni szájbarágósabbra. pl Golden Hill-en leírni nem elég megtalálni a kulcsot fel is kell venni (jártam úgy hogy nem vették fel, és elbuktuk. Utána mindig megkérdeztem kinél van a kulcs) és rákattintani a „kapura” amikor mindenki készen van. Seq party esetén pedig lehet hogy másnak kell nyitni. A Honeying-hez szintén van a fórumban egy jó leírás. Kkp-t frissíteni.

Szóval csak azt akartam írni hogy a fórumban megjelent írások alapján lehetne javítani az oldalon. Ez a fórum forgalmát figyelembe véve nem venne el több időt havi 1-2 óránál.

De lehetne írni mit kell csinálni különböző összetételű party-ba, mi az a party. Találkoztam olyan lvl51 cleric-el aki csak harcolt, majd miután 5x szóltunk neki hogy ez egy aoe party és hogy mit kellene csinálnia, kiraktunk és csak anyázni tudott Smile

De hogy ne csak a szám járjon írok majd én is egy leírása a build-ről, mivel ez saját véleményen fog alapulni kérem majd a segítségeteket. Remélem a jövő héten készen leszek vele.

Udv.
Tibor

ui.
A főképre kattintva rossz linkek jönnek be
-http://pirkadat.uw.hu/
-http://users.atw.hu/fiestaonlinefan/undefined
stb.
Vissza az elejére Go down
Potiloti

Potiloti


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 27.
Tartózkodási hely : a kulcs nem kell?

Karakter információ
Karakter neve: Potiloti
Szint: 45
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzomb. Feb. 21, 2009 12:34 am

középszint elérése után 5-25 dollárba kerül....... Úgyérzem most hallotam a világ legtörvényesebb dolgát Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzer. Jún. 10, 2009 9:09 am

jaj, bocsi srácok, hogy így elhanyagoltuk a dolgot. régen nem sokan jártak erre és gondoltam fölösleges, de mostmár látom, hogy igénylitek. Very Happy
greyow a tanácsaidat megfontolom, és amint a vizsgaidőszaknak vége, kijavítom a dolgokat.
ja és ha valamit fel szeretnél tenni a honlapra, leírásokat, tippeket, akkor küldd el mailben nyugodtan és felteszem, a neveddel feltüntetve, vagy postold ide és akkor onnan lesz bemásolva.
mégegyszer köszi a kitartásotokat a játék mellet. Razz
Vissza az elejére Go down
Qvi

Qvi


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Jul. 06.

Karakter információ
Karakter neve: Tiamath
Szint: 24
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Üdv   Játékon kívül - Page 3 EmptyHétf. Júl. 06, 2009 9:19 pm

Üdv mindenkinek Smile
Én egy relatív új játékos vagyok (kb 1 hete játszok XD) és nagyon megtetszett a játék, ahogy az oldalatok is Very Happy
Én is csodálkozva tapasztaltam, hogy igenis vannak még magyar játékosok -ami jó Very Happy- és jelenleg igyekszek ellenállni a SparkCash kísértésének XP
Egyetlen karakterem egy most 24-es szintű WizMage Tiamath néven (Teva szerver). Remélem találkozunk valamikor a játékban Smile
Vissza az elejére Go down
Pancsusz

Pancsusz


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Szeged/Csongrád

Karakter információ
Karakter neve: Pancsusz
Szint: 45
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyPént. Júl. 17, 2009 11:23 pm

szia Tia Very Happy (így külön:P)
valamint sziasztok többiek xP

kb két éve játszom egy éves kihagyással és már hekkeltek is [kitörölték a karakterem és ki is raboltak], most ismét elkezdtem jáccani[kb másfél hete] és nem tudom elhinni hogy tudtam hanyagolni ezt a játékot egy évig...:O szerencsére nem kellett teljesen előről kezdenem a játékot mert még megvoltak az elkezdett karaktereim(lvl 26 fighter és lvl 17 cleric) úgyhogy nagyon örültem h legalább ez megmaradt hosszú kihagyásom alatt Very Happy a gépem ugyanolyan lassú és nehezen bírja még mindig a játékot, talán kicsit lett gyorsabb(bár ezt gyors le is kopogom)és mostmá ha tölt valamit akkor nem a nagy kékséget látom hanem a képeket is hozzá Very Happy bár még mindig maradt a kb 5-10 perces várakozás mire átrak engem :/ nagyon szívesen elfogadok segítséget bárkitől(bár nincs nagy szükségem rá Razz), de csak akkor ha türelmes és nem sürget mert nagyon sűrűn laggolok(de majd ha segít úgyis megtudja mien az "én" fiestám) valahol olvastam hogy Eld-ben Roumenben meg ilyen helyeken billentyűkombinációval el lehet tünteni a karaktereket akkor ha nem vagyunk partyban, csak most nemtalálom ezt sehol...egyszer kipróbáltam és sokkal gyorsabban mentek a dolgok valamint a forgalmasabb(pl storage) helyeken is nagyon yol ment a karakterem.. úgyhogy ha valaki emléxik még rá az le tudná nekem ide írni?? előre is köszönöm:)

Pancsusz néven futok és nyugodtan rámírhattok vagy felvehettek amikor fenn vok xD mostanában elég sűrűn:P majd 21-én mék balatonra szval akkor nem leszek online, valamint utána mamáméknál sem ...

imádom ezt a játékot:D alig lehet kirobbantani a gép elől Razz bár 13 évesen ez nem helyes...xD

üdv ismét, és yo játékot mindenkinek: Panni ^^
Vissza az elejére Go down
Pancsusz

Pancsusz


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Szeged/Csongrád

Karakter információ
Karakter neve: Pancsusz
Szint: 45
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyPént. Júl. 17, 2009 11:24 pm

jah és leelian nagyon teccik az a kis kép ami ott van minden üzeneted végén:D kíváncsi lennék, hogyan csináltad??
Vissza az elejére Go down
drgolyo

drgolyo


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 27.
Age : 39
Tartózkodási hely : mogotted

Karakter információ
Karakter neve: drgolyo
Szint: 91
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 4:56 pm

Leelian írta:
én is felnézek olykor, mégis csak admin vagyok Razz

D: En mikor leszek moderator:P vagy a guildben guard Razz
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzer. Szept. 02, 2009 6:53 pm

Pancsusz írta:
jah és leelian nagyon teccik az a kis kép ami ott van minden üzeneted végén:D kíváncsi lennék, hogyan csináltad??

Hogy csináltam? Ügyesen. Razz
Egyébként photoshoppal és keserves munkával, de nagyon örülök, hogy tetszik. Very Happy

Golyesz neked meg csak annyit hogy ugyan a klánban nem tudom mikor kapsz rangot, itt nem teszek mást moderátorrá egy darabig. Razz

Tényleg mi van veletek srácok? Én most kajakra abbahagytam a dolgot, sok a meló, meg 2 év után megunja az ember. Azóta is próbálkoztam más mmo-val, de nem nagy a színvonal. :S
Legyetek jók és kockuljatok sokat! Wink
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptySzer. Szept. 02, 2009 7:05 pm

Ja és a billentyűkombináció Shift + Y Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pancsusz

Pancsusz


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Szeged/Csongrád

Karakter információ
Karakter neve: Pancsusz
Szint: 45
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 03, 2009 7:23 pm

Leelian írta:
Ja és a billentyűkombináció Shift + Y Very Happy


igen erre már rájöttem^^ azé köszi szépen(=
Vissza az elejére Go down
Daendil




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 14.
Tartózkodási hely : BP

Karakter információ
Karakter neve:
Szint:
Kaszt:

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 7:22 pm

Sziasztok!

Legel szerveren valaki esetleg? Smile
Vissza az elejére Go down
drgolyo

drgolyo


Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 27.
Age : 39
Tartózkodási hely : mogotted

Karakter információ
Karakter neve: drgolyo
Szint: 91
Kaszt: harcos / fighter

Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 31, 2009 1:03 pm

elado 6 szobas tetoter beepiteses csaladi haz( utcara nezo nagymamaval..lol )
dobj mailt ha kellenek kepek ---> drgolyo@freemail.hu Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékon kívül - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékon kívül   Játékon kívül - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékon kívül
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Isya Gyermekei Fórum :: Offtopic :: Chat-
Ugrás: