Isya Gyermekei Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Isya Gyermekei Fórum

Fiesta Online fansite.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kérdés

Go down 
+10
Kuxi
mustang46
Nikkolas
Vadasz
Potiloti
Bodza
Implicatus
Leelian
Flemian
koku_joe
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Kérdés   Kérdés EmptyKedd Május 13, 2008 6:44 pm

ja meg igen fontos kérdés, mégis hogy lehet olyan beauty tiketet szerezni? Meg az nagyon drága?Sad









[admin által szerkesztve. legközelebb használdd a postreply-t!]
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptySzer. Május 14, 2008 8:13 pm

Szia!

Nos, a minimum, amit ki kell fizetned egy tranzakció alkalmával az 5$, azaz kb. 820 forint.
Ennek segítségével 3500 Sparcash nevű online fizetőeszközhöz jutsz.
A Beauty Shop Coupon 1950 Sparcash, tehát bőven meg tudod venni belőle.

Annyit kell tenned, hogy bejelentkezel a felhasználóneveddel itt: https://payment.outspark.com/charge, majd rákattintasz az 5$-ra, lent pedig a "Click and Buy"-ra. Itt regisztrálnod kell magadat, és teszt jelleggel levon 3 forintot az egyenlegedből. Ezután átutalja egy angol központ a pénzt, meg rátesz egy keveset - 823 forint lett volna nálam anno, 892 lett belőle nem vészes - majd a végén megint 3 forinttal zárolja a tranzakciót.

Miután az account-on a Sparkcash megjelent:
- belépsz játékba
- lent megnyomod a Fiesta Store gombot
- az ablak tetején bejelentkezel a felhasználóddal
- kikeresed a Game Item menüt
- rákattintasz a Beauty Shop Coupon-ra
- Buy Now
- ezt követően kéri, hogy írd be az account-od belépőkódját (password)
- bezárod az ablakot, megnyomod az Inventory gombot
- megkeresed a táskáid között a kéket, rákattintasz, benne lesz a Coupon
- jobb gombbal használod és bekerül a sima inventory-ba
- végül látogass el Roumen-ben Vietree-hez és válaszd ki a haj/szem szín/formádat
- ne feledd, egy coupon-nal, csak EGYSZER változhathatsz és az maradandó lesz, amíg nem veszel másikat!

Egy szó, mint 100, kb 900 forintból megúszod és még marad is egy minimális SparkCash-ed.


U.I.: A Click and Buy később a megadott e-mail címedre küld mindenféle emailt, nem kell velük foglalkozni!!

Üdv.: Flem
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyCsüt. Május 15, 2008 4:58 pm

Na most néztem a híreket, limitált ideig fele annyi Sparkcash-ért most hozzá lehet jutni a Couponhoz Smile
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptySzer. Május 21, 2008 11:50 am

Hát köszönöm szépem nem tom neke mbonyolult de azért majd megpróbálom Smile sztem 900ftért nem olyan rossz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptySzer. Május 21, 2008 4:15 pm

Egyszerűbb, mint amilyennek látszik. Tovább tartott leírni mint megcsinálni Very Happy

Egyébként szerintem sem sok a 900 ha azt nézed, hogy megmarad örökre. A több, azaz a legtöbb tárgy ugye vagy 7 vagy 30napig aktív csak, ami elég szomorú, más ilyenre nem is fizettem be és szerintem nem is fogok.
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyVas. Május 25, 2008 7:18 pm

Csak segítenél a regisztráláshoz?pale,mert nem nagyon tudok angolul leírnád sorrendben hogy miket kell beírni? Wink
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyKedd Május 27, 2008 11:10 am

Na akkor segítek a SparkCash váltásban, a többi az előző leírásban benne van, de ha szükségét érzed lefordítom azt is így.


I. lépés
Nyisd meg ezt a honlapot:
https://payment.outspark.com/charge

Kérdés Sparkcash1

1 - Ezen a helyen a "Login" felirattal bejelentkezel a felhasználódba.

2 - Itt láthatod a jelenlegi Sparkcash egyenlegedet - ami 0 ha még nem vásároltál eddig.

3 - Itt választod ki a kívánt összeget a vásárláshoz - jelen esetben az 5$ bőven elég a Coupon-hoz.

4 - Miután rákattintottál az összegre választható a "Click&Buy" gomb.


II. lépés

A megjelenő honlapon jobbra keresd ki a "Register Now" feliratot.

Kérdés Sparkcash3

1 - Fizetési mód

2 - Az átutalásra kerülő összeg euróban, dollárban, ill. az általa kapott SparkCash mennyiség.

3 - Fizetési adatok, soronként, egy fiktív címmel kitöltve, megjegyzések zárójelben:

Country - Hungary

Language - English

Card number - 1234567812345678 /a bankkártyádon szereplő, 4x4 számjegy egybeírva

Expiration date - 12/2014 /a kártyaszámod alatt található, kártyalejárati idő, csak másold be, hónap/évként szerepel azon is/

Card verification number - 123 /a kártyád hátoldalán lévő fényjel végén lévő 3 jegyű szám, figyelem, Mastercardnál nincs és nem is kell!/

Account holder name - Tamas Kiss /ékezetek nélkül írd be a neved, csak megszólítás miatt kell/

Address line 1 - 16 Kossuth utca /házszám, utca egyszerű szóközökkel/

Address line 2 - *üres marad* /kitöltése nem kötelező, felesleges vele szórakozni még ha lépcsőházban laksz is/

City - Budapest

State - *üres marad* /USA-ban az állam neve, de nekünk ilyen nincs, nem kell kitölteni/

ZIP code - 1234 /irányítószám/

Ha kész vagy "Continue".


III. lépés

Ennél a lépésnél előfordul, hogy a "Click&Buy" levonja az összeget, ami teszt jellegű de EZ MÉG NEM A KÉSZ VÁSÁRLÁSOD, ezt az összeget 12 órán belül visszaküldik a számládra!!!

Kérdés Sparkcash2

1 - megerősítés

2 - Az átutalásra kerülő összeg mégegyszer euróban, dollárban, ill. az általa kapott SparkCash mennyiség.

3 - Kártyád típusa, kártyaszámod, lejárati ideje

4 - A fizetés megerősítése - EZ A LEGFONTOSABB, ERRE KATTINTVA VONJA LE A RENDELT ÖSSZEGET ÉS ÍRJA JÓVÁ A SPARKCASH-T!!!

Ha a Sparkcash-sel való vásárláshoz további, hasonló fordításra van szükséged szólj nyugodtan, megcsinálom azt is, de a fórumon - kép illusztráció nélkül ugyan - de fent van.

Üdv.: Flem
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyKedd Május 27, 2008 11:35 am

Köszi ,hogy ilyen részletesen leírtad csak az a baj hogy az OTPben valamit bekell jelenteni hogy hozzáférhessenek a számlánkhoz de már anyu intézi Very Happy:D:D Ez után én is szőke leszek XD
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyKedd Május 27, 2008 11:41 am

Hát ha OTPS vagy, akkor valószínűleg VISA Electron kártyád van. Nekem is az, régen WoWhoz sem tudtam használni, de már azóta - gondolom a reklamáció miatt - minden kártya működik elvileg. Nekem ugyan Junior van 18-22 éves korig, de ha neked 14-18 éves akkor lehet amiatt kell külön kérni. Mindjárt felteszem azt a leírást is, hogyan tudod megvenni játék alatt a Coupont Smile

U.I.: Én nem is szőke vagyok hanem kék... Smile
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyKedd Május 27, 2008 12:03 pm

Na,ráértem, úgyhogy felteszem azt is, hogyan tudod az előzőleg vásárolt SparkCash segítségével a Coupont megvenni.

Első lépésben jelentkezz be a karaktereddel, akinek a haj, szem színét/formáját akarod megváltoztatni (a kupon NEM adható át másik karakternek!!!!)

Kérdés Coupon1

Kattints a Fiesta Store gombra.

Kérdés Coupon2

Go to Fiesta Store.

Kérdés Coupon3

Katt ide a bejelentkezéshez.

Kérdés Coupon4

Add meg felhasználóneved, jelszavad.

Kérdés Coupon5

1 - Game Items menüpont

2 - Gördítsd le amíg meg nem találod a Beauty Shop Coupon-t

3 - Fogd meg az egér bal gombjával és egyszerűen húzd be ide a tárgyat

4 - Ide kattintva tudod a vételt megkezdeni

Kérdés Coupon6

1 - Aktuális, és fizetendő SparkCash-ed

2 - Itt tudod megvenni

Kérdés Coupon7

Első vásárláskor be kell írnod a jelszavadat még egyszer, ezt követően már nem.

1 - A tranzakciószám és üzenet a sikeres vásárlásról.

2 - Ezzel készen is vagy, zárd be nyugodtan a Fiesta Store ablakot

Kérdés Coupon8

1 - Katt a vásárolt tárgyak táskára

2 - Keresd ki a Coupont belőle, majd JOBB egérgomb.

Kérdés Coupon9

1 - Válts vissza az egyik normál táskára

2 - Keresd meg az átkerült Coupon-t.

Végül látogass el Vietree-hez Roumen-ben a Marketplace-en (H-7), majd válassz haj/szem színt/formát. Gratula az új kinézetedhez! ^^

Üdv.: Flem
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyCsüt. Jún. 05, 2008 12:58 am

Laci, a honlap üzenődobozában feltett kérdéseidre válaszolnék:

az F-3 a térképen való elhelyezkedést jelenti, amit megtudhatsz, ha a térkép jobb felső sarkában bekapcsolod a rácshálót ("toggle grid").
a "Class Requirement"-es kérdésedet nem igazán értem ...
annyit tudnék hozzáfűzni, hogy a Class Requirement azt jelenti, milyen kaszt(mágus, íjász,...) használhat egy bizonyos dolgot. ha íjász vagy, akkor csak archer cuccokat használhatsz. 20 szinten (és majd később is, lásd a honlapunkon a "job change quest"-eket a "hasznos"-ban) van ez a job change quest, ami azt jelenti, hogy a már meglévő kasztod egy magasabb szintre lép: archer -> hawk archer...
a lovak pedig különbző szintűek. amit rumenben vásárolsz, azt alacsonyabb szinten is tudod használni, amit elderine-ben, azt már csak magasabb szinten, stb.

ajánlom, hogy jobban nézz szét a honlapunkon, vagy a hivatalos oldalon, hogy tájékozódj az alapokról. Smile
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyVas. Jún. 08, 2008 4:20 pm

Sziasztok annyimindenben segítettetek már gondolom ebben is fogtok tudin segíteni.Mi a különbség a blessed és a lucky elru,lix,xir között?
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyVas. Jún. 08, 2008 9:16 pm

Nos, valóban nem csináltam még meg a leírást, pedig már régóta tervezem. Azért a legalapabb dolgokat megosztom veletek. A legelső és legfontosabb tulajdonsága az enhancement-nek, hogy ROHADT KICSI ESÉLYED VAN BÁRMI JÓT CSINÁLNI!
Hogy miért mondom ezt:

- a tárgyad nem 100% eséllyel fog 1 értékkel nőni!
- a tárgyad csökkenhet is 1 már megnövelt értékkel!
- a tárgyadat véglegesen elveszítheted, ha kétszer egymás után nem sikerül!!!!

Az utóbbi két negatív hatást elkerülheted, ha SPARKCASH-ért vásárolsz kék és piros köveket, amelyek:

- Perfect Blue Mile 10db (100% esély, hogy a tárgyad értéke nem fog csökkenni)
- Perfect Red Eye 10db (100% esély, hogy a tárgyad nem fog elveszni)

Gondoltam kiemelem, mielőtt bárki beleéli magát. Tehát lássuk:

Három féle kő van:

- Elrue
- Lix
- Xir

Az Elrue kövekkel növelheted a fegyvered/páncélod/pajzsod értékét +1, +2, +3-ig.
Ezt követően Lix-eket kell használnotok a +4, +5, +6-ig.
Végül a Xir-ekkel érhetitek el a +7, +8, +9-ig.

Három féle minőségben:

- Normal (zöld)
- Blessed (lila)
- Lucky (kék)

A normal kövekkel egyszerűen 1-gyel növelheted a fegyvered/páncélod/pajzsod értékét.
A blessed kő segítségével 15%-kal csökkentheted a tárgyad elvesztésének esélyét.
A lucky kövek által 15% esélyed van arra, hogy a tárgyad nem 1 értékkel nő egyszerre, hanem 2-vel
(azaz 15% esély, hogy 1 Lucky Lix használatával a +4-es fegyvered rögtön +6-os lesz!)

Az enchancement-et a kovácsoknál tudod végrehajtani, a "Refine item"-mel, fegyveredet középre teszed (inventoryból, nem a kezedből), a körülötte lévő körgyűrű valamelyik foglalatába beteszed az aktuális követ, ha van nálad Blue Mile vagy Red Eye azokat a megfelelő színekbe alulra teszed, majd elindítod. Akkor lesz sikeres az Enhancement, ha a köved helye, a fegyver helye, és az azzal átlóban lévő üres rublikában áll meg a kurzor.

+7-8-9-es fegyvereket 20-as szint felett 1-4 ARANY ellenében lehet venni játékosoktól is, ami majdnem annyiba kerül játékban, mintha igazi pénzzel és sok-sok Blue és Red kővel szarakodsz (tapasztalat). :/

A fegyverek értéke fényefektekkel csak +3-tól kezdődnek (+1,+2 nem látszik még rajta, csak a kiírásban)

Remélem ez segít, és sikeres enchancement-et kívánok mindenkinek!

Üdv.: Flem

Remélem ez segít
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyHétf. Jún. 09, 2008 7:58 pm

De az miért van hogy olyan T2es blessed elruval akartam megáldani a hammerem és már 5X tört szét -.-"
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyKedd Jún. 10, 2008 5:52 pm

Sok kérdésem van!
-Na mik az újítások?
-Miért piros a Bat lvl 36oson?
-az hogy lehet hogy laggoltam és a karakterem teste és feje külön volt.Volt egy quest amiért 9200 xpt kaptam volna visszamentem leadni és lvl36.10%-ról lvl37 20%-ra ugrottam?(Bár ez nem baj)és megnéztem a questjeimet és azt írja a milenium robo questre ha kinyírom robot 150000xpt kapok XD.
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyKedd Jún. 10, 2008 5:58 pm

nos...az tuti, hogy van benne egy két furcsaság, mint pl a harcosnak a mock és a demoralising hit effectje ugyanaz...:S szerintem nagyon sokmindent újítottak, és ezért egy két dolog értelemszerűen elromlik...XD
én sem értem igazán...:S
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: újjitások, és miegyébb   Kérdés EmptySzer. Jún. 18, 2008 6:38 pm

Nos véleményem szerint az újítások legfőbb célja az volt hogy a karakterek mozgás közben is tudjanak tehetségeket használni... emellett végre kihoztak pár új pályát is amelyek közül a Helga kriptáját véleményem szerint picit elméretezték... XD
Viszont ez is csak arra utal hogy a lvl limit növelés egyre közelebb van...

Erről jut eszembe... az Imperium mestere Nikkolas tegnap megosztott velem egy ötletet. Mégpedi Helga kicsinálásával kapcsolatban...
Ugyebár Helga egy olyan ellenség akinek már csak a közelsége is halálos ezt főképp a testőreinek köszönheti akik nemcsak hogy akkorát csapnak hogy azt egy 79-es tank sem mindíg bírja... de némelyikük képes gyógyítani is magát... Namost Helga igazi ereje az őreiben rejlik... legalábbis szerintem... Nem azt mondom hogy maga a szörny gyenge, de nem sokkal kevesebb esélye lenne ellenünk ha a csatlósai nem vennék körbe.
Ezért kedves Nikk barátunk kiagyalta hogy ugyebár el kellene húzni a szörnyeket Helga körül, viszont ezek olyan sebességgel száguldoznak hogy a húzó személy nem biztos hogy meg tud tenni két lépést mielőtt lecsapják. Ezért a leg optimálisab megoldás az lenne, ha a dps-ek (vagyis folytonos sebzést kiváltók) egy vonatot alkotnak elég közel egymáshoz hogy átvehessék az előttük elhaló társuktól a brigádot, viszont elég messze, hogy a szörnyek minnél messzebb kerüljenek mesterüktől... Ha a 4 vagy 5 dps elvégezte a dolgát és holtan fekszik a földön... akkor jönnek be a clerek és tankok.
És ugyebár ha minden igaz Helga magára maradt, namost a tankoknak gyorsan kell cselekedniük és el kell húzniuk Helgát a jelenlegi helyéről mert a szörnyek idővel visszatérnek az eredeti helyükre, és addigra Helga nem szabad ott legyen.
Ha ez mind összejön a dps-ek akár move-olhatnak is (mert szerintem a clerek el lesszenk foglalva a tankok gyógyításával és élesztésével) és sietnek vissza hogy bevigyék a főellenségnek a halálos csapásokat.
A terv szép és jó, csak mi nem állunk készen rá.
Ugyanis ide legalább 75-ös szintű karakterek szükségeltetnek mert T4-es tekercsek nélkül esélyünk sincs... (a tankok kihalnak, a dps-ek misselnek és így csak egy csoportos elhalálozást érünk el a mi részünkről)
Ha viszont sikerülne felgyúrnunk legalább 3-4 tankot és 4-5 dps-t 75 fölé mielőtt felhúznák a lvl limitet garantálom hogy Imperium legendává vállna.
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptySzer. Jún. 18, 2008 7:23 pm

nos...
csak a "pici bucid" kedvéért Very Happy
Recept a "Helga kicsináltra"

Legalább 2-3 Íjjász: teszem ott van Nikk és YY777 esetleg még 1 nem ártana de nem nagyon van Imperiumban kari aki most septibe megléphetné a 75-öt...

3 tank vagy lehet több is: gondolom Sissy bevállalja az egyik szerepét... én javasolnám Kopri papának a Szoszi karakterét, mert egy olyan feltápozott tankot én még nem láttam, és ha papa ráülen meglenne 1-2 az a fránya 75, emelett még aki felbírja addig húzni a karit mondjuk esélyes Sprite

Aztán Mágus is elkellne 1-2-3... háááát sajna én lassú leszek most ehhez mert itt a vizsgaidőszak a nyakamon, és ettől függ az egyetemem, még ott van mstp aki én nem t'om mit eszik de nagyon bír nőni tőle XD, ha ügyi vagy akár te is belehúzhatsz már 67-en is érezhető lenne a jelenléted, de sok missed lenne még t3-assal is, és esetleg ide besorolnám akkor megint csak papát de most a BlackBoa karijával, aki ugyancsak fenomenális karakter, de ide most inkább a kitartás kellene mint a támadóerő, mert ha a tankok elhullnak akkor hullik mindenki

És ami nagyon fontos hogy legyen minnél több cler... sztem belőlük nem lehet elég de ha számot kell mondanom, akkor minimum 4-5 akik ott leszenk hogy tartsák a tankokban a lelket, de ha több van akkor legalább a szegény elesett mágusokra és íjjászoka is marad ki támosszon Razz A clerek kb 60 felett már elég ha vannak sztem, úgy gondolom Flem simán elérné ha odaülne Mehiel már túl is teljesítette a követelésinket, ott van Dynavox, Nayra, talán Rachel is beérne...
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptySzer. Jún. 18, 2008 7:42 pm

/Bocsanat, Leeliannel voltam bejelentkezve Flemike irta ezt a topicot, Impé felett van, csak most vettem észre :/ /

koku_joe írta:
Sok kérdésem van!
-Na mik az újítások?
-Miért piros a Bat lvl 36oson?
-az hogy lehet hogy laggoltam és a karakterem teste és feje külön volt.Volt egy quest amiért 9200 xpt kaptam volna visszamentem leadni és lvl36.10%-ról lvl37 20%-ra ugrottam?(Bár ez nem baj)és megnéztem a questjeimet és azt írja a milenium robo questre ha kinyírom robot 150000xpt kapok XD.

Újítások a több új pálya, mint azt már említették, az ismételhető küldetések ugyanannyi xpt adnak, mintha először csinálnád. Sok új quest lett a játékban, megnövelt KQ létszámokkal. Kb ennyi dióhéjban, amit újításnak mondhatunk.

A bat 36oson azért piros, mert 53-as szinten (kb akkor) van egy küldetés, amihez tough, meg tender meat kell, a szörny szintjét pedig ugyebár ha elhagyod, nem dob tárgyat. Eddig csak olyan kuldetesek voltak, hogy nalad magasabb targyakat kellett szedni, így ez a problema nem merult fel. Eleg furcsa megoldas, de ez a magyarazat, amikor kijott a patch akkor kaptam ezt a kuldetest.

A spellek mivel - ahogy imp is emlitette - működnek mozgás közben is, furcsa bugok adódhatnak, remélhetőleg orvosolják őket. Mini Dragon még sosem volt ilyen bugos... én is lebegtem már urugában a csillagok között... ez van... A robos questek is emelve vannak, mint a legtöbb quest a játékban.

Imp, a taktika nagyon jól néz ki, grat Nikknek hozzá... valóban az a probléma hogy tolni kéne a játékot és fejlődni Smile. Szerinted milyen összetételű konkrét csapat szükséges, ebből mi van meg, mi hiányozhat még? Ha lehet nevekkel, kasztokkal mert úgy pici bucim is felfogja X)
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptySzer. Jún. 18, 2008 7:46 pm

Hát Leelian gépével bűvészkedtünk 3 napig, remélem most már betoljuk gyorsan azt a 3 szintet 60-ig, utána viszont nem tudom mennyire lesz könnyű az út, de igyekezni fogunk Smile
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptySzer. Jún. 18, 2008 7:51 pm

Hajrá hajrá Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptySzer. Jún. 18, 2008 10:11 pm

Srácok, ezt a Helga taktikát felteszem az oldalra. Imp, ha kidolgoznád olyan "hoonlaprakitehető" formában, akkor annak örülnék. De én is átírhatom, ha most nem érsz rá. (oldalfrissítés elhalasztva, mert telepítenem kell a progikat...-__-") (ja és tessék kódolni a taktikát, nehogy elcsaklizzák! cyclops
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyCsüt. Jún. 19, 2008 3:09 pm

huh... egy kissé összezavartál ezzel a kéréseddel.. Mit is szeretnél pontosan? Mit kellene módosítanom rajta hogy szalonképesebb legyen?
Jah és ezen a "kódolni" kifejezésen is elidőztem de semmi XD
Légyszi szőke vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyCsüt. Jún. 19, 2008 5:34 pm

Implicatus írta:
huh... egy kissé összezavartál ezzel a kéréseddel.. Mit is szeretnél pontosan? Mit kellene módosítanom rajta hogy szalonképesebb legyen?
Jah és ezen a "kódolni" kifejezésen is elidőztem de semmi XD
Légyszi szőke vagyok Very Happy

XD ne haragudj, a post-om végére én is összekavarodtam. Szóval nem is teszem inkább fel a honlapra, mert ha valaki el is tudna jutni a Helgáig, majd megnézi itt a fórumon a taktikát. Csak ugye nem akarjuk, hogy más előzzön meg bennünket, és ellopják a taktikát...(szóval ezért kellett volna kódolni...XD) na mind1. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés EmptyPént. Jún. 20, 2008 4:44 pm

jah jobb ha ez a kis ötlet mos egyenlőre köztünk marad... majd ha esetleg odajutunk hogy megvalósítjuk és bevállik akkor tudja meg a világ hogy a mi ötletünk volt illetve a mi Klánvezetőnké Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kérdés
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Isya Gyermekei Fórum :: Offtopic :: Chat-
Ugrás: