Isya Gyermekei Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Isya Gyermekei Fórum

Fiesta Online fansite.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kérdés

Go down 
+10
Kuxi
mustang46
Nikkolas
Vadasz
Potiloti
Bodza
Implicatus
Leelian
Flemian
koku_joe
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyVas. Jún. 29, 2008 11:09 am

mint friss 60as mágus, a klánunk tapasztaltabb mágusainak véleményét szeretném kikérni a novával és a fear-rel kapcsolatban. Mostmár rájöttem, hogy a nova -akármilyen keveset is sebez jelenleg- igencsak nagy aggro-t generál, és akarva akaratlanul le tudok húzni szörnytömegeket a harcosokról...:S igyekszem tehát ügyesen használni. De pl mi a helyzet a fear-rel? Boss-ok esetében érdemes-e használni, vagy inkább csak pvp-ben veszem hasznát? És a félretett skillpontjaimmal előbb tényleg a cool time-ot csökkentsem, és utána növeljem a sebzést? Ja és még annyi, hogy a dexterity-re érdemes-e tenni stat pontot?
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2008 5:57 pm

Nos...
Én speckó mivel nem voltam túlságosan megelégedve a Nova erejével ezért előszőr a dmg-ét pumpáltam agyon és aztán vittem csak le a CT-ot... nem tudom hogy jó ötlet volt-e de különöseb problémám nem adódott belőle.
A Drain mind-al kapcsolatban (közismertebb nevén fear) csak anyit hogy az egy életmentő skill... Bossok általában ellenálnak neki ezért rájuk nem ajánlatos használni, viszont javaslom, hogyha esetleg valahogy mégis solo-ra kerü a sor, és egy szörnyhúzás véletlenül balul sül el akkor egy chain casting és 2 fear csodákra képes, ugyanis sokkal nagyobb esélyed van a túlélésre ha a pld a 3 szörny közül csak egy ér oda hozzád vagy kettő akivel gyorsan végzel aztán jöhetnek a többiek.
A Novának egyébként érdemes levinni a ct-t mert akkor ahogy vége a hatásának rögtön tudod a következőt dobni Very Happy ezzel ellentétben majd az Inferno ami hááát az önmaga 40 sec-es ct-jével elég lomha, viszont a Nova dupláját sebzi skill pontok nélkül Smile

Remélem segítettem
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyHétf. Jún. 30, 2008 8:52 pm

köszönöm szépen! ^^ most szerencsére egyre több alkalmam van gyakorolni a használatukat, kq-kon ellesni egy-két másik mágus taktikáit...mindenesetre alig várom már az inferno-t! Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bodza

Bodza


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 17.
Age : 30
Tartózkodási hely : Mátészalka

Karakter információ
Karakter neve: Bodza
Szint: 41
Kaszt: pap / cleric

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: WTF?!   Kérdés - Page 2 EmptyKedd Júl. 01, 2008 12:33 pm

Hi all...
Bizonyára láttátok és ti se tudtok túl sokat, de azért felteszem a kérdéseimet.
A fórumon (http://www.outspark.com/forums/forumdisplay.php?f=9) van egy új "hír" ezen a linken: http://www.outspark.com/forums/announcement.php?f=9
Röviden arról szól, hogy az európaiak nem tudnak majd játszani a mostani Fiesta-n. Az újon is csak a németek, angolok, franciák és spanyolok tudnak majd.
Kérdéseim:
1. Törlik-e a karaktereinket?
2. Ezek (Anglia, Németo., Spanyolo., Franciao.) csak szerverek lesznek, vagy ténylegesen CSAK az ottaniak tudnak majd játszani?
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyKedd Júl. 01, 2008 6:10 pm

Igen, már értesültünk róla, nekem is Potiloti hívta fel a figyelmemet rá.

Beszéltem Centrix-szel Urugában, azt mondta, egyelőre csak az a biztos, hogy az adott 4 nemzet IP címe ki lesz tiltva, mivel az új cég felvállalta, és jelenleg tárgyal a Fiesta jogokról. Mivel ebben a négy országban érdekeltek, a hozzájuk tartozó IP címekkel nem lehet majd elérni US szervereket. Ezzel "kényszerítve" saját hazájukba a játékosokat.

A probléma (a sok eltöltött óra mellett) a cashshop-ban már létrejött tranzakciók miatt adódott, erről még Centrix sem tudott semmi konkrétat mondani, azt mondta egyelőre ők is egy elfogadható megoldáson gondolkodnak. Felvetődött az is, hogy az EU béta stádium után átvihetőek lennének a karakterek, de ez közel sem biztos, sőt...

Most annyit tudunk tenni, hogy várunk mi lesz, bízva abban hogy a többi európai IP nem jut ugyanerre a sorsra. Ha mégis, abban azért biztos lehetsz, hogy az EU szerverre mehetünk játszani - kérdés, kinek lesz kedve/lelki ereje mindent 0-ról kezdeni...

Ha bárki, bármi újat tud, - és azt nem egy játékostól hallotta - úgy tegyétek kérlek közzé, hogy a többiek is képben legyenek.

Üdv.:
Flem
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
Potiloti

Potiloti


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 27.
Tartózkodási hely : a kulcs nem kell?

Karakter információ
Karakter neve: Potiloti
Szint: 45
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyKedd Júl. 01, 2008 11:44 pm

ez szerintem olyan mint egy meteor, épitesz egy bunkert reménykedsz abban higy kibirja.... becsapodik a meteor és vagy meghalsz vagy nem
Vissza az elejére Go down
Vadasz

Vadasz


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 18.
Age : 32
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Karakter információ
Karakter neve: Vadasz
Szint: 63
Kaszt: íjász / archer

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyVas. Júl. 06, 2008 1:07 pm

Ha egy karimnak van EXP boost cardja vagy Stat Reset scrollja azt betéve a storageba tudja más karim is használni?
Vissza az elejére Go down
Nikkolas

Nikkolas


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.

Karakter információ
Karakter neve: Nikkolas
Szint: 79
Kaszt: íjász / archer

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyVas. Júl. 06, 2008 1:15 pm

Nem.
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyHétf. Júl. 07, 2008 10:11 am

Istvan írta:
Ha egy karimnak van EXP boost cardja vagy Stat Reset scrollja azt betéve a storageba tudja más karim is használni?
Csak a stat reset scrollt, azaz azt, amiből több van (pl 10es csomag) azaz pl a skill reset scroll-t is be tudnád tenni a storage-be. Csupán annyit kell tenned, hogy Shift + bal gombbal 9et beteszel egyszerűen a storage-be, mivel a 10iket nem teheted át. Örüljünk a 9nek is, nem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
mustang46

mustang46


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 17.
Age : 34
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Karakter információ
Karakter neve: mustang46
Szint: 7+
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyPént. Júl. 11, 2008 3:36 pm

Flemian írta:
Szia!

Nos, a minimum, amit ki kell fizetned egy tranzakció alkalmával az 5$, azaz kb. 820 forint.
Ennek segítségével 3500 Sparcash nevű online fizetőeszközhöz jutsz.
A Beauty Shop Coupon 1950 Sparcash, tehát bőven meg tudod venni belőle.

Annyit kell tenned, hogy bejelentkezel a felhasználóneveddel itt: https://payment.outspark.com/charge, majd rákattintasz az 5$-ra, lent pedig a "Click and Buy"-ra. Itt regisztrálnod kell magadat, és teszt jelleggel levon 3 forintot az egyenlegedből. Ezután átutalja egy angol központ a pénzt, meg rátesz egy keveset - 823 forint lett volna nálam anno, 892 lett belőle nem vészes - majd a végén megint 3 forinttal zárolja a tranzakciót.

Miután az account-on a Sparkcash megjelent:
- belépsz játékba
- lent megnyomod a Fiesta Store gombot
- az ablak tetején bejelentkezel a felhasználóddal
- kikeresed a Game Item menüt
- rákattintasz a Beauty Shop Coupon-ra
- Buy Now
- ezt követően kéri, hogy írd be az account-od belépőkódját (password)
- bezárod az ablakot, megnyomod az Inventory gombot
- megkeresed a táskáid között a kéket, rákattintasz, benne lesz a Coupon
- jobb gombbal használod és bekerül a sima inventory-ba
- végül látogass el Roumen-ben Vietree-hez és válaszd ki a haj/szem szín/formádat
- ne feledd, egy coupon-nal, csak EGYSZER változhathatsz és az maradandó lesz, amíg nem veszel másikat!

Egy szó, mint 100, kb 900 forintból megúszod és még marad is egy minimális SparkCash-ed.


U.I.: A Click and Buy később a megadott e-mail címedre küld mindenféle emailt, nem kell velük foglalkozni!!

Üdv.: Flem



Ha valaki ezüstért cserébe adna sparkcasht annak nagyon örülnék:P
Minél olcsobban csak egy frizut meg egy arcátalakítást szeretnék. Várom az ajánlatokat pm,be (olcso legyen nincs sok pénzem)
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptySzer. Júl. 16, 2008 6:04 pm

Segítség! már kérdeztem a spark cash igénylésről de nekünk nem master cardunk van hanem maestro és azzal mit lehet csinálni? Sad meg olyan verification kód sincs rajta. És amilor a Continue gombra megyek kiteszi hogy : * Your Credit Card Number is not correct!
* Please enter your Card Verification Number
és ezzel mit lehet csinálni? segíts!
Vissza az elejére Go down
Leelian
Admin
Leelian


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 25.
Age : 36
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Karakter információ
Karakter neve: Leelian
Szint: 81
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 17, 2008 9:32 am

huhh, nos ez gáz, mert nekem is k&h-s kártyám van, ilyen maestro izé, és nekem sem működött a dolog. De szerencsére van nekem egy egyetlenem, aki megvette nekem a cash shopot^^ <3
szerintem keress valakit a közeli ismerőseid közül, akinek master card-ja van, és hajlandó lenne elárulni neked a bankkártya számát, aztán majd kifizeted neki személyesen az elköltött pénzt.
Vissza az elejére Go down
Kuxi

Kuxi


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 21.
Age : 36
Tartózkodási hely : a hátad mögött :P

Karakter információ
Karakter neve: _Kalinka_
Szint: 90
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptySzomb. Júl. 19, 2008 9:31 pm

Flem, megkérdezhetném, hogy hol olvastál a 60-as cleric jobchange mikéntjéről/nehézségeiről?
Jómagamnak sem ártana némi információ a dologgal kapcsolatban Very Happy
Bár az a 60 még messze van, ráadásul nyaralok is >.<

Nembaj, azért köszi a segítséget Smile

Üdv!
Vissza az elejére Go down
Flemian

Flemian


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 26.
Age : 37
Tartózkodási hely : Jánoshalma/Gyöngyös

Karakter információ
Karakter neve: Fleminia
Szint: 79
Kaszt: pap / cleric

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptySzomb. Júl. 19, 2008 10:07 pm

Hali Smile

Nos, itt olvastam róla: http://fiestafan.com/wiki/Job_Change_Quests

Nekem 3adszorra sikerült, mások (papok) is sokat panaszkodtak miatta. Végül rájöttem mit kellett csinálni. Ha rám hallgatsz, nem úgy állsz hozzá, mint én először. Úgy gondoltam, majd egybehúzom a legtöbbet, és megölöm... Nos a cél nem az, hogy megöld őket, hanem hogy ŐK ne öljék meg az NPCket... az utolsó 3 hullám nagyon rizikós, jegyezd meg minél előbb, mikor-hol spawnolnak a szörnyek.

Ez nagyon fontos, hogy előbb reagálj, mint Elderine vagy Roumen. Az utolsó két hullám 3 és 1 perc körül olyan nagy mennyiségű szörny, hogy megölni egyessével, pappal, lehetetlenség, még +9es fegyverrel is. Helyette az csináltam, hogy a nagyobbat ütő Dark Elven Knight-okhoz futottam, amint előjöttek, majd elhúztam őket jó messzire Elderinetől és Roumentől. Szerencsére Roument kezték el többen ütni, nekem pedig annyi volt a dolgom, hogy amik rajtam voltak ne menjenek át az NPC-kre. Roumen éppen kibírta a többi szörnyet amíg az idő lejárt. Elderine SOKKAL sebezhetőbb, rá kell nagyon vigyázni.

Heal aggro szerény megítélésem szerint egyáltalán nincs... vagy hatalmas aggrojuk van az npcknek. Próbáltam Rejuvenatet... teljesen sikertelenül.... abszolút nem javaslom.

Ha bármi kérdésed van még írj nyugodtan Smile

Üdv.:
Fleminia
Vissza az elejére Go down
http://fiestaonlinefan.atw.hu
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptySzer. Júl. 23, 2008 5:19 pm

Ammm namost a Cler Job-change-ével kapcsolatban csak annyit szeretnék elmondani, hogy én és asszonyka is nagyon sokat kínlódtunk vele amíg végre összejött, de asszem megtaláltuk a leg optimálisabb megoldást.
Isten ments hogy egy képzett cleriknek ellent mondjak, hiszen ha valaki akor Flem tuti ért a karakteréhez, viszont, én mégis azt vettem észre, hogy a spam-heal megteszi a hatását... legalábbis mi csak így tudtunk átevickélni ezen a feladaton.
A stratégia annyiban áll, hogy ahogy azt Flem is mondta először elszaladsz a Dark elven knightokhoz mert bár méreteiben kissebbek mint a lizard knightok, attól, még sokkal nagyobbat csapnak. Azt hogy kire érdemesebb vigyázni... Hááááát nálunk halt meg Roumen is szal nem mondanám, hogy őt lehet éppen hanyagolni...
De nem ez a lényeg... a lényeg az hogy ahogy bejönnek a szörnyek közéjük veted magad, és egy rejuvenate-tel indítassz, erre többségük rád fog figyelni, majd elindulsz a többi szörny felé, és egyszerűen csak elkezded magad healelni mint egy őrült, még akkor is ha fullon van az életed, és én garantálom, hogy meg lehet ölni az utolsó hullámokat is, csak a folytonos healre kell nagyon öszpontosítani, mert a szörnyek idővel átfordulnak rád, ha nem adod fel a spam-healt, majd ha mind rajtad van akkor is benyomsz még néha párat, hogy ne veszítsd el az agro-t. Eközben a támadó skilljeidet is néha benyomod, és ha ráérzel a dologra, és megfelelően időzítessz akkor nem lessz gond.
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyPént. Aug. 01, 2008 10:14 pm

Sziasztok lenne egy kérdésem. Van egy klántag igaz nem az én guildemben van és FBZ1ben azzal szórakozott hogy örökké levadászott...ha abbahagyta megvárta hogy gombulással feltöltsem a hpmat és utánna újra megölt.És az utolsó alkalommal azt mondtam neki hogy anyádat(amit már bánok de mégis leírtam mérgemben),és ő azt mondta hogy ezért kibaszat a klánbó ez lehetséges? Suspect amúgy üzenem ha felhozlak és egy szinten leszünk nincs kegyelem...

http://kepfeltoltes.hu/080801/radiibs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/080801/radiibs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Nikkolas

Nikkolas


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.

Karakter információ
Karakter neve: Nikkolas
Szint: 79
Kaszt: íjász / archer

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptySzomb. Aug. 02, 2008 3:05 pm

Nem fog senki kiteni a klanbol de ha maskor fbz be mesz akkor aval szamolj hogy megolnek es ezzert nem haraguthatsz senkire es fokent ne anyazz mert az ovon aluli. Senki nek nincs feladata ot szal ha nem akkarsz meghalni csak ne menj be.Itt minden szabad szal......
Vissza az elejére Go down
koku_joe

koku_joe


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 29.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét

Karakter információ
Karakter neve: DavidUciha
Szint: 36
Kaszt: harcos / fighter

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptySzomb. Aug. 02, 2008 10:11 pm

De az milyen dolog már hogy egy 60+os mage egy 40esre vadászik fölleg ha még a klánjában is van... scratch
Vissza az elejére Go down
kezdokeh




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 23.

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: sziasztok segitsetek léci!   Kérdés - Page 2 EmptyKedd Szept. 02, 2008 6:57 pm

sziasztok, ha fiestára kattintok vmi hibát ir ki:(,
outspakr.exe alkalmazáshiba

az alkalmazás inicializálása nem megfelelö (0xc0000135). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra.


és nem tudom miért irja ki Sad Sad Sad Mad Mad segitsetek lécccci

email : kezdo23@c2.hu, msn : gera_kezdo@hotmail.com, x-fire gerakezdo23, skype : gerakezdo23


elöre kösz lol!
Vissza az elejére Go down
samanta12

samanta12


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 30.

Karakter információ
Karakter neve: samanta12
Szint: 73
Kaszt: pap / cleric

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 04, 2008 3:50 pm

szia kezdokeh!

Implicatus részletesen leírta, hogy mit kell csinálni...nekem is ugyan ezt írta ki, épp most követem az utasításokat Very Happy tehát a linkre kattintasz, (remélem link lesz...) legördülsz az oldal aljára, és már ott is vannak az utasítások... (nekem még nincs kész, de remélem megjavul.. Wink )

https://isyagyermekei.forummotion.com/fiesta-online-f4/hirek-t11.htm

jah, és jut eszembe.. Szia mindenki!!! xD lol!


A hozzászólást samanta12 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 08, 2009 9:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
samanta12

samanta12


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Aug. 30.

Karakter információ
Karakter neve: samanta12
Szint: 73
Kaszt: pap / cleric

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 04, 2008 3:51 pm

:D


A hozzászólást samanta12 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 08, 2009 9:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyPént. Szept. 05, 2008 4:49 pm

Remélem összejön a játék szervízelése, mert maceránsabbnak bizonyult mint hittem... De végülis ha végig okézod meg végig yes-ezed a folyamatosan felpattanó ablakokat, akkor végig lehet csinálni. Ha a "receptemen" túl vagy akkor már össze fog az jönni XD
Vissza az elejére Go down
mustang46

mustang46


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 17.
Age : 34
Tartózkodási hely : Nyíregyháza

Karakter információ
Karakter neve: mustang46
Szint: 7+
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 09, 2008 4:04 am

koku_joe írta:
Sziasztok lenne egy kérdésem. Van egy klántag igaz nem az én guildemben van és FBZ1ben azzal szórakozott hogy örökké levadászott...ha abbahagyta megvárta hogy gombulással feltöltsem a hpmat és utánna újra megölt.És az utolsó alkalommal azt mondtam neki hogy anyádat(amit már bánok de mégis leírtam mérgemben),és ő azt mondta hogy ezért kibaszat a klánbó ez lehetséges? Suspect amúgy üzenem ha felhozlak és egy szinten leszünk nincs kegyelem...

http://kepfeltoltes.hu/080801/radiibs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/080801/radiibs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Radii te pedó Very Happy
Hányszor mondom ts-en
Ne bántsd a kicsiket Very Happy Neked lehet beszélni, na várjál csak xD
>.> Mage powaa jah és Bárány powaa Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kuxi

Kuxi


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 21.
Age : 36
Tartózkodási hely : a hátad mögött :P

Karakter információ
Karakter neve: _Kalinka_
Szint: 90
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 EmptyHétf. Okt. 13, 2008 11:17 am

Sziasztok!

Hirtelen jobb témát nem találtam a problémám közlésére...és jobb ha rögtön tőlem tudjátok meg, hogy be lettem jelentve a gm-eknél scam miatt.
Kb két hete sikerült vennem egy t2-es vitality recipe scrollt, kb pottompénzért, ami már gyanús, de nekem persze nem volt az; így bele is sétáltam könnyedén. Egy ideje tárolgattam már, hogy majd használni szeretném, de végülis úgy döntöttem, hogy ez mégsem nekem való és jó lenne túladni rajta.
Az egyik emberke hajlandó is lett volna (ma) megvenni, de szerencsére neki több sütnivalója volt és nem zárta le a trade-et, viszont szétkürtölte mindenkinek hogy egy aljas dög vagyok^^
Ezután mér szerintem hiába is írtam neki, hogy mástól vettem, mert nem emlékszem az eladó nevére, meg amúgyis, minek hinne el nekem akármit is^^

Ez után fogalmam sincs mi jön. Lehet hogy csak a mágusom zárolják, de az is lehet hogy az egész accountomat a Holdra lövik.

Ha a második verzió történne, akkor örültem hogy veletek játszhattam, örültem, röhögtem, stb.
Nikkolasnak és a többi klántagnak: sajnálom hogy egy ilyen szégyenletes szituációba hoztalak benneteket...

Üdv mindenkinek.

Ui: elnézést a szófosásért >.>
Vissza az elejére Go down
Implicatus

Implicatus


Hozzászólások száma : 68
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 16.
Age : 35
Tartózkodási hely : Transylvania

Karakter információ
Karakter neve: Implicatus
Szint: 7x
Kaszt: mágus / mage

Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: chill out   Kérdés - Page 2 EmptyHétf. Okt. 20, 2008 5:29 am

Nos... a legsajnálatosabb tény, hogy játszanak ilyen tökkenütött emberek ezen a játékon, és ehhez vagy hozzászoksz, vagy befejezed a játékot. A második sajnálatos tény hogy mindenki szarik bele a fórumba, nekem pedig jóformán csak ez maradt, mivel a Fiesta nem üzemel sajna a laptopomon.
Amúgy Kuxi én azt javasolnám hogy nyugodj meg... A kedves GM banda nem olyan szivtelen mint azt sokan hiszik, és ha racionálisan megmagyarázzuk nekik a helyzetet és esetleg elnézést kérünk a hülye nevében is aki elinditotta az egész herce-hurcát akkor semmi gond nem lessz. Nem Scammoltál meg senkit, és hál Istennek téged sem scammoltak meg. Ha egy barom azt ordibálja Urugában hogy itt a világ vége, attól még nincs itt, és a srácok a Fiestan általában leszarják az ilyen embereket... Legfeljebb nem nagyon fog menni az üzleted egy darabig ha tényleg annyira nagy dobra veri a saját kis marhaságát, de idővel kiderül hogy ki a hülye, aztán minden megy tovább. Ha a csávónak neve sincs a játékban akkor még annyira sem számit az incidens mint amennyire egyébként számitana egy kicsit befolyásosabb játékos esetén. Ennyi... remélem "köztünk" maradsz (bár én már mindenütt vagyok csak köztetek nem)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdés   Kérdés - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kérdés
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Isya Gyermekei Fórum :: Offtopic :: Chat-
Ugrás: